Inter Computer

Inter Computer Csoport

Karrier

Karrier

IT sales representative+

Az ideális jelölt

  • Felsőfokú végzettséget szerzett
  • Biztos angolnyelv-ismerettel rendelkezik
  • Szenvedélyes
  • Kitartó
  • Önálló

A munkakör feladatai

  • Az Inter-Computer csoport megoldásainak közvetlen értékesítése ügyfeleink részére
  • Üzleti lehetőségek megtalálása és felismerése
  • Ajánlatok kidolgozása
  • Szerződések megkötése
  • Kapcsolat építés és kapcsolat tartás
  • Informatikai és pénzügyi tanácsadás

Data Specialist (Big Data)+

  • Lelkesedik a Big Data lehetőségek iránt
  • Érdeklődik az IBM Big Data megoldásai iránt
  • Informatikus közgazdasági érdeklődéssel vagy közgazdász informatikai érdeklődéssel
  • Pályakezdő vagy nemrég végzett, esetleg újrakezdő
  • Nyitott, határozott, érdeklődő személyiség
  • Előnyt jelenthet, de nem feltétel az adatbázis kezelésben vagy adatelemzésben szerzett tapasztalat
  • Biztos angolnyelv-ismeret elengedhetetlen

  • IBM Big Data és analitikai szoftver megoldások megismerése
  • IBM szakmai minősítések megszerzése
  • Tanácsadás
  • Projektek megvalósítása
  • Értékesítés támogatása

AJÁNLATUNK

Önéletrajzzal vagy bármilyen más kreatív formában.
e-mail: info@intercomputer.hu